StatiF

Make Coaching Easier

Quick evidence of action on the playing field

Your indispensable teammate and right hand of the floorball coach

Real-time player statistics

Users

Matches

Events

Features

Evidence of the action

In each game there are many different actions - Goals, assists, plus/minus points, shots, wins, losses and much more. Being able to register each situation immediately is important for the flexible decision-making of each coach.

Calendar icon
Analytics icon

Online player statistics

Every coach needs online data about the course of the game. A quick response to the progress of the game can mean the possibility of a simple turnaround. StatiF presents you with match data whenever you need. This allows you to react quickly and make strategic decisions.

Manage your team

All you need can be done from a mobile app environment:

  • user management

  • user roles

  • player management

Team icon
Analytics icon

OTHER FEATURES

  • language preferences

  • exports of statistics to XLS or GoogleSheets

  • ability to manage multiple teams by one user

  • possibility to try out the application in a test team

1. Přihlaste se pomocí emailové adresy a hesla

2. Po přihlášení se otevře úvodní stránka se seznamem vašich týmů a odehraných zápasů

3. Nejprve pozvěte další uživatele aplikace pomocí zadání emailové adresy a přiřazení uživatelské role.

4. Přidejte si na soupisku vašeho týmu všechny hráče

5. Nyní máte již váš tým nastaven pro plné použití a můžete si založit nový zápas.

6. Na stránce Založení nového zápasu vyberte ligu, soupeře, oba rozhodčí a datum zápasu. Pokud některý z údajů v naší databázi neexistuje, můžete jej založit ručně.

7. Na další stránce přidejte hráče do jednotlivých útočných řad (v každé řadě musí být přesně 5 hráčů kromě náhradníků, kde může být méně) a zapište brankáře (musíte vybrat jednoho, který začne hrát).

8. Nyní již máte zápas připraven a můžete začít zadávat jednotlivé události.

9. Evidence Zisků a Ztrát je možná po výběru části herního pole, čísla hráče a stisknutí tlačítka typu události (Zisky, Zisky s gólem, Ztráty, Ztráty s gólem)

10. Pomocí tlačítka Statistika se lze podívat na online statistiky o zápasu. Kde lze např. vidět statistiku Zisků a Ztrát za celý zápas nebo jednu třetinu.

11. Přepnutím tabů ve statistikách se dostanete na další statistiky – např. statistiku hráčů, brankářů nebo celého týmu.

12. Zajímavou statistikou je také přehled míst, odkud se střílelo na bránu. Zakliknutím až pěti čísel hráčů se zobrazí přesný počet střel u těchto hráčů v dané části hřiště.

13. Po návratu na stránku Detailu týmu lze vidět již uložený zápas s výsledkem. Ten lze kdykoliv později znovu otevřít za účelem analýzy statistik, příp. lze otevřít týmové statistiky za zvolené období

'StatiF je evidence událostí během utkání, okamžitý pomocník pro možnost rychlého rozhodování přímo na střídačce, ale i nástroj pro kompletní analýzu po skončení utkání. Jedná se o významného pomocníka pro náš tým a především podklad pro zpětnou vazbu hráčům a brankářům. Dříve jsme využívali „papíry a tužku“ – díky StatiF to již není potřeba, což nám při zpracování statistik ušetří spoustu času, který můžeme využít lépe pro další přípravu družstva.

Roman Janda, trenér Tatranu Střešovice a českého výběru hráčů BU16'

RUN

FREE

Full Functionality

Demo Teams USAGE

Free download now!

INDIVIDUAL PLAN

Get a quote
for your entire club, or
for some teams only

Available for
iPad and Android tablets